dfi
17 آذر 1401 - 19:05

کریمی‌قدوسی: دشمن یا ‌با کلید واژه "مهسا امینی" به دنبال اهداف پلیدی بود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب با درایت و مدیریت و صحبت‌های حکیمانه خود سبب شد صف فریب‌خوردگان از اغتشاش‌گران جدا شود و قلوب اقوام ایرانی به هم نزدیک شود و به پیروزی بزرگی دست پیدا کردیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، جواد کریمی قدوسی عصر امروز در نشست تبیینی با فعالان بسیج رسانه استان گلستان با اشاره به اغتشاشات اخیر با اسم رمز مهسا امینی اظهار داشت: مقام معظم رهبری با فرمایشات خود که این اقوام در کنار هم هستند و در همه شرایط در کنار کشور و ملت خود بوده‌اند، قلوب اقوام را به هم نزدیک کردند و به پیروزی بزرگی دست پیدا کردیم.

وی با اشاره به تفاوت جایگاه زنان قبل و پس از انقلاب، افزود: جایگاه زنان در انقلاب اسلامی اوج گرفته و نقش سیاسی زنان بعد و قبل از انقلاب قابل باور نیست و حضرت امام خمینی(ره ) به حضور زنان در پیروزی انقلاب دیدگاه ویژه‌ای داشتند.

وی تصریح کرد: رسالت فاطمه‌گونه مادران و دختران این کشور در پیروزی انقلاب اسلامی مثال‌زدنی است و در خلق حماسه و استقرار جمهوری اسلامی بانوان حرف برای گفتن دارند این عملکرد می تواند  کپی برداری برای دیگر کشورهای جهان باشد و نکته برجسته دیگر در کارنامه زنان فاطمی نقش آنها در دفاع مقدس وپشتیبانی در دفاع مقدس است و همه شهدا خود را مدیون مادران و همسران خود می‌دانند .

کریمی قدوسی بابیان اینکه در حوزه تربیتی و علمی جایگاه زنان قبل و بعد از انقلاب قابل مقایسه نیست، افزود: جایگاه علمی، نقش تربیتی در خانواده سبک فاطمی در انقلابی اسلامی را بانوان احیا کردند و در عرصه کارآفرینی می‌بینیم بانوان ایران در این عرصه چقدر کمک می‌کنند به عرصه تولید و در تخصص‌های مختلف به خصوص در حوزه بهداشت و درمان و آموزشی و مشاوره‌ای براساس آمار جایگاه بالایی دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کار سیاسی بانوان در  جامعه اسلامی و شرکت در مبارزات سیاسی الگوگیری زنان ما از حضرت زهرا(س) و این برای زنان در جمهوری اسلامی یک حجت است هیچ کس نباید نسبت به مسائل سیاسی کشورش بی‌تفاوت باشد.

وی افزود: دشمن به این جایگاه زن مسلمان ایرانی پی برده بود و با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی طینت پلید خود را آشکار کرد و فریاد زن‌ستیز در ایران را به راه انداخت و با کلید واژه مهسا امینی به دنبال اهداف پلید خود بود.

کریمی قدوسی با بیان اینکه آنها به دنبال متهم کردن و با شعار تضعیف حقوق زنان همه شبکه‌های اجتماعی را بسیج کردند، تاکید کرد: زن و مهسا امینی کلید واژه تکراری این شبکه‌ها بود که با کشته‌سازی در حوزه زنان تا این مقدمه را فراهم کنند که کمیته حقیقت‌یابی تشکیل دهند و ایران را محکوم کنند تا ایران را از کمیته زنان سازمان ملل اخراج کنند.

وی با اشاره به اینکه با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی گرایش به اسلام و حجاب در اروپا زیاد شده است، تصریح کرد:جمهوری اسلامی ایران را محکوم می‌کنند در حالی‌که تنها کشوری که پای حقوق زنان ایستاده ایران است و کشور فرانسه که ادعای آزادی دارد زنان مسلمان محجبه را محکوم می‌کنند و سختگیرانه‌ترین مجازات را برای آنها در نظر می‌گیرند و از ورود دانشجویان محجبه به دانشگاه جلوگیری می‌کنند و این است آزادی که آنها از آن نام می‌برند.

کریمی قدوسی افزود: در یک ماه اخیر 200مقاله به عنوان مهسا امینی چاپ کرده‌اند و به دنبال به میدان آوردن زنان و مردان ما بودند و با ماموریت کشیدن چادر از سر زنان ایرانی و شیعه به دنبال بی‌غیرت کردن مردهای ما و ایجاد جنگ داخلی و کشته‌سازی بودند و در کنار جنگ داخلی در مرزهای ایران و کردستان عراق آماده جنگ نظامی برای فتح شهرهای مرزی ما بودند.

عضو کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر روز یک گوشه یک کشته‌سازی در بین اقوام به راه انداختند ولی رهبری با فرمایش خود که این اقوام در کنار هم هستند و خیلی از بچه‌ها از ما هستند سبب شدند که صف فریب‌خوردگان از  اغتشاش‌گران جدا شود.

‏وی افزود: دشمن می‌خواست مردم را در مقابل هم قرار دهد اما مدیریت و حکمت‌های رهبری سبب شد قلوب به هم نزدیک شود و در این اغتشاشات سپاه به پیروزی بزرگی دست یافت و توانست ریشه کومله‌ها را بخشکانیم.

کریمی تاکید کرد: افرادی که در ترورهای داخل ایران به خصوص دانشمندان هسته‌ای دست داشتند باید تحویل جمهوری اسلامی ایران شوند.

انتهای پیام/581/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 901937